I2mtaaokqyuawlusm8xe

Yazıyla Terapi

Yazının iyileştirme gücünü tatmak

Yazı bizi hafifletir. Yüklerimizi kağıda bırakırız. Bazen bir karakter yaratır ona veririz, o taşır. Bazen sadece kağıda kusarcasına anlatırız. Rahatlar, hafifleriz. Bazen yazdıklarımız bize yol gösterir. İçinden çıkamayacağımıza inandığımız bir olayda çıkışı gösterir. Yazı her şekilde iyi gelir. Burada yazının iyi gelmesi için yazacağız...imlaya bakmadan, kuralları takmadan.


Eğitmeniniz


Yeşim Cimcoz
Yeşim Cimcoz

Fairfax, Virginia'da liseyi ve daha sonra da üniversiteyi tamamladı. George Mason Üniversitesi'nde Yaratıcı Yazın eğitimi gördü. Türk Amerikan Derneği'nde başlayan İngilizce eğitmenliğine, Bilkent Üniversitesi'nde okutmanlık yaparak devam etti ve Fullbright ve USIS sponsorluğunda Dil Eğitimi ve Eğitmenin Eğitimi üzerine yüksek lisans eğitimini tamamladı. Bilgi Üniversitesi Hazırlık Okulunu kurdu, Yeditepe Üniversitesi'nde Yazarlık ve Tercüme Dersleri verdi. 20 yıllık Reiki, EFT ve Geçmiş Yaşam Terapisi gibi enerji çalışmalarını yaklaşık 25 yıllık yazı serüveniyle birleştiren Yeşim Cimcoz aynı zamanda Yazı Evi'nin Kurucusu. 'İstanbul'u Yazıyorum' buluşmalarını yürüten ve Yazı Evi'nde Yazarlara Danışmanlık yapan Yeşim Cimcoz Yazıya Giriş, Yazını Kap Gel, Roman ve Kahramanın Yolculuğu atölyelerinde eğitmen olarak yer alıyor.


Sınıf Programı


  Hoşgeldiniz
Available in gün
gün kayıt olduktan sonra
  Bu an
Available in gün
gün kayıt olduktan sonra
  Herşey Dağıldığında
Available in gün
gün kayıt olduktan sonra

Sıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Bu ders kayıt için açık değil.