Pyo1et8xqngs51d866xt

Yazıya Giriş

Yazmak için ilk adım...

Yazabilir miyim acaba diye kendinize soruyorsanız, yazmak istediğiniz, anlatmak zorunda olduğunuz konular var ama bir türlü onları kağıda aktaramıyorsanız... yazmanın, hikayelerimizi anlatmanın ne kadar kolay olduğunu bu sanal atölyede yaşayacaksınız. Yazabileceğiniz konuları keşfedecek, onları yazmak için bir çalışma düzeni oluşturabilecek, her gün yazabilecek, yazdıklarınızın sizin içinizde var olan bir kaynaktan çıktığına tanık olacaksınız. İçinizde 'yazabilen' o kişiyle tanışacaksınız.

Bu Atölye Aylık Abonelik Paketine dahildir. Ancak o paket size danışman desteği sunmamaktadır.
649TL KDV dahil ödeme yaparak, bir tek bu atölyeyi satın aldığınızda:

  • Her biri en fazla 10 sayfalık toplam 4 yazınızı o atölyenin danışmanına sunabilir, her biri için ayrıntılı yorum alabilirsiniz.
  • Doğrudan atölye danışmanı ile yazışma, soru sorma ve yazdıklarınızı bire bir bir danışmanla geliştirme imkanı sağlar.
  • Bu paketi satın aldığınızda o paketin içindeki bilgilere süresiz olarak ulaşabilirsiniz ancak sitedeki diğer atölyelere ulaşmak için onları da ayrıca satın almanız gerekir.
  • Bu pakete Facebook sayfamıza üyelik dahildir. Facebook sayfamız 'gizli' bir sayfadır ve dışarıdan hiç kimse giremez, üye olamaz ve yazılarınızı, paylaşımlarınızı okuyamaz. Facebook'ta sorularınıza videolar, motivasyon ve destek verecek ek bilgiler ve sohbetler var.
  • Ayrıca ayda en az bir defa sanal ortamda açtığımız canlı sohbetlere de ücretsiz katılabileceksiniz.
  • Satın aldığınız atölye paketiniz ile facebook sayfamıza katılımınız süresiz devam eder.


Eğitmeniniz


Yeşim Cimcoz
Yeşim Cimcoz

Fairfax, Virginia'da liseyi ve daha sonra da üniversiteyi tamamladı. George Mason Üniversitesi'nde Yaratıcı Yazın eğitimi gördü. Türk Amerikan Derneği'nde başlayan İngilizce eğitmenliğine, Bilkent Üniversitesi'nde okutmanlık yaparak devam etti ve Fullbright ve USIS sponsorluğunda Dil Eğitimi ve Eğitmenin Eğitimi üzerine yüksek lisans eğitimini tamamladı. Bilgi Üniversitesi Hazırlık Okulunu kurdu, Yeditepe Üniversitesi'nde Yazarlık ve Tercüme Dersleri verdi. 20 yıllık Reiki, EFT ve Geçmiş Yaşam Terapisi gibi enerji çalışmalarını yaklaşık 25 yıllık yazı serüveniyle birleştiren Yeşim Cimcoz aynı zamanda Yazı Evi'nin Kurucusu. 'İstanbul'u Yazıyorum' buluşmalarını yürüten ve Yazı Evi'nde Yazarlara Danışmanlık yapan Yeşim Cimcoz Yazıya Giriş, Yazını Kap Gel, Roman ve Kahramanın Yolculuğu atölyelerinde eğitmen olarak yer alıyor.


Sıkça Sorulan Sorular


Kurs ne zaman başlıyor ve ne kadar sürüyor?
Siz kayıt olduğunuz andan itibaren kurs başlıyor. Sitemizden satın aldığınız kursların süresi yoktur. Tamamen kendi hızınızda çalışarak, istediğiniz zaman bitirebilirsiniz. Aylık abonelik almışsanız, aboneliğiniz süresince tüm kurslar devam eder.
Bu kursun bitiş tarihi var mıdır?
Bir defa satın aldığınız bir ürünse, ömür boyu sizindir. Aylık aboneliğiniz varsa ve bu abonelik tüm kursların kapısını size açıyorsa, aboneliğinizi iptal edene kadar bu ürün sizindir.
Hoca desteğiniz yok mu?
Yazmanın yazarak geliştiğine inanıyoruz. Çok okumak ve çok yazmak aslında ihtiyacınız olan tek şeydir. Ancak biliyoruz ki bazen dışarıdan bir sese de ihtiyacımız oluyor. Başka bir göz, yetkin bir bakış açısı ile daha hızlı yol alacağımızı biliyoruz. O yüzden yazdıklarınızı hocalarımızla paylaşmak, onlardan yorum almak isterseniz, gönderdiğiniz her yazı için ek bir ücret karşılığında hocalarımız size yorum yazacaktır.

Şimdi başlayın!