Kidsjssreuwrqhjko2da

Roman Atölyesi

İlk roman atölyesi.

Bir ilk roman sabır ister, zaman ister, büyümek için alan, onu büyütecek bir yazar ister. Bu atölyede romanınızı bir fikirden başlatıp ekeceğiz. Sonra adım adım üzerinde çalışıp tamamlayacağız beraber.


Eğitmeniniz


Yeşim Cimcoz
Yeşim Cimcoz

Fairfax, Virginia'da liseyi ve daha sonra da üniversiteyi tamamladı. George Mason Üniversitesi'nde Yaratıcı Yazın eğitimi gördü. Türk Amerikan Derneği'nde başlayan İngilizce eğitmenliğine, Bilkent Üniversitesi'nde okutmanlık yaparak devam etti ve Fullbright ve USIS sponsorluğunda Dil Eğitimi ve Eğitmenin Eğitimi üzerine yüksek lisans eğitimini tamamladı. Bilgi Üniversitesi Hazırlık Okulunu kurdu, Yeditepe Üniversitesi'nde Yazarlık ve Tercüme Dersleri verdi. 20 yıllık Reiki, EFT ve Geçmiş Yaşam Terapisi gibi enerji çalışmalarını yaklaşık 25 yıllık yazı serüveniyle birleştiren Yeşim Cimcoz aynı zamanda Yazı Evi'nin Kurucusu. 'İstanbul'u Yazıyorum' buluşmalarını yürüten ve Yazı Evi'nde Yazarlara Danışmanlık yapan Yeşim Cimcoz Yazıya Giriş, Yazını Kap Gel, Roman ve Kahramanın Yolculuğu atölyelerinde eğitmen olarak yer alıyor.


Satın aldığınız kurslarKurgu Karakterler
Karakter Yaratma Atölyesi
Yeşim Cimcoz
₺100/m
Altı Dakika - Pratik
Sadece yazı alışkanlığı için...
Yeşim Cimcoz
₺10
Haftalık Videolar
Her hafta size gelen maillerden videolar
Yeşim Cimcoz

Orjinal fiyat: ₺110


Sıkça Sorulan Sorular


Kurs ne zaman başlıyor ve ne kadar sürüyor?
Siz kayıt olduğunuz andan itibaren kurs başlıyor. Sitemizden satın aldığınız kursların süresi yoktur. Tamamen kendi hızınızda çalışarak, istediğiniz zaman bitirebilirsiniz. Aylık abonelik almışsanız, aboneliğiniz süresince tüm kurslar devam eder.
Bu kursun bitiş tarihi var mıdır?
Bir defa satın aldığınız bir ürünse, ömür boyu sizindir. Aylık aboneliğiniz varsa ve bu abonelik tüm kursların kapısını size açıyorsa, aboneliğinizi iptal edene kadar bu ürün sizindir.
Hoca desteğiniz yok mu?
Yazmanın yazarak geliştiğine inanıyoruz. Çok okumak ve çok yazmak aslında ihtiyacınız olan tek şeydir. Ancak biliyoruz ki bazen dışarıdan bir sese de ihtiyacımız oluyor. Başka bir göz, yetkin bir bakış açısı ile daha hızlı yol alacağımızı biliyoruz. O yüzden yazdıklarınızı hocalarımızla paylaşmak, onlardan yorum almak isterseniz, gönderdiğiniz her yazı için ek bir ücret karşılığında hocalarımız size yorum yazacaktır.

Şimdi başlayın!