Ht8c3mdxrp3jcflnxdht

Çocuklar için Yazmak

Tekrar çocuk olmaya hazır mısınız?

Çocuklar için yazmak daha kolay değildir. Daha basit bir dille yazılmaz ve tüm okurlar gibi çocuklarında iyi hikayeler dinlemeye, yaratıcılıklarını, hayal güçlerini tetikleyecek yazılar okumaya ihtiyaçları vardır. Bu atölyede tekrar çocuk olup, onların dünyasından onlara yazmayı öğrenebilirsiniz.


Eğitmeniniz


Ekin Köker
Ekin Köker

Dokuz Eylül Üniversitesi Dramatik Yazarlık Ana Sanat Dalı mezunu olan Ekin Köker, mezun olduktan sonra yine Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Yönetmen, Reji, Dramaturji, Kostüm Koordinatörü olarak görev yaptı. Bu sırada Dokuz Eylül İşletme Fakültesi personeline sahne eğitimi vererek Moliere’in Kibarlık Budalası oyununu uyarladı ve oyunu Ne Oldum Delisi olarak sahneledi.

Daha sonra İsveç’ te çocuklaraTürkçe öğretmenliği yaptı. Bu süreçte, yaratıcı drama yoluyla çocuklarda Türkçe dil yetkinliğini kalıcı olmasını sağlayan çalışmalar yaptı. Çeşitli dergi ve gazetelerde köşe yazarlığı ve haber editörü olarak çalışmaları bulunan Ekin Köker Yazı Evi’nde Yazıya Giriş ve Çocuk Kitabı Yazma Atölyesi’nde eğitim vermektedir.


Sınıf Programı


  Başlarken
Available in gün
gün kayıt olduktan sonra
  Üçüncü Hafta
Available in gün
gün kayıt olduktan sonra
  Beşinci Hafta
Available in gün
gün kayıt olduktan sonra
  Altıncı Hafta
Available in gün
gün kayıt olduktan sonra

Sıkça Sorulan Sorular


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

Şimdi başlayın!